İzmir Ortodonti

Diş teli

Ortodonti

Diş teli çeşitleri

Zirkonyum diş

İmplant

 

İzmir Ortodonti

DENT232, Ortodonti hizmetinde uzman kadrosuyla İzmir bölgesinde hizmet veren deneyimli bir polikliniktir.

 

İzmir Ortodonti polikliniği olarak biz,

 • İzmir Diş teli
 • İzmir Ortodonti
 • İzmir Diş teli çeşitleri
 • İzmir Zirkonyum diş
 • İzmir İmplant
 • İzmir Zirkonyum
 • İzmir İmplant diş
 • İzmir Diş teli tedavisi
 • İzmir Diş teli takımı
 • İzmir Zirkonyum kaplama
 • İzmir İmplant yaptırma
 • İzmir İmplant çeşitleri
 • İzmir Diş teli yaptırma

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

 

İzmir Ortodonti denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Ortodonti fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Ortodonti için İzmir bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. DENT232, yılların verdiği deneyim ve profesyonellik gücüyle Ortodonti hizmeti vermektedir.
 

 

Ortodonti Denildiğinde Akla Gelen İzmir Diş Polikliniği - DENT232

Sektörün öncü polikliniklerinden olan DENT232, Diş teli, Ortodonti, Diş teli çeşitleri, Zirkonyum diş, İmplant, Zirkonyum, İmplant diş, Diş teli tedavisi, Diş teli takımı, Zirkonyum kaplama, İmplant yaptırma, İmplant çeşitleri, Diş teli yaptırma, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. DENT232, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Polikliniğimiz, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Ortodonti hizmeti almak için İzmir ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

İzmir Ortodonti - DENT232

2017 yılından beri İzmir Bornova Küçükpark’ta 4 diş hekimimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Polikliniğimiz pazar günü dahil haftanın 7 günü saat 10:00-22:00 arasında kesintisiz hizmet vermektedir. Polikliniğimiz ağız ve diş sağlığı üzerine tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.

Yapılan İmplant cerrahilerinde gelişen teknolojiyle birlikte halk arasında ameliyatsız İmplant olarak bilinen flepless implantlarla ameliyat sonrası ağrı şişlik engellenebilmekte ve hiç bir kesme-dikiş olmadan operasyon tamamlanabilmektedir. Bu sistemle birlikte ameliyat sonrası 3 ay bekleme süresi olmadan İmplant üzeri protez diş takılabilmektedir. All on four tedavileri de aynı yöntemle yapılabilmektedir.

 

Aynı zamanda polikliniğimizde sunulan hizmetlerden olan diş kaplamalarında -zirkonyum dişlerde-laminalarda cadcam cihazları sayesinde aynı gün dişler yapıştırılabilmekte ve hastalar hiç beklemeden yeni zirkonyum dişlerine kavuşabilmektedir. Laminalarla yapılan gülüş tasarımlarında hastalarımız hiç tedaviye başlamadan dişlerinin bitmiş şeklini dijital gülüş tasarımlarıyla görebilmektedir.

Polikliniğimizdeki panaromik röntgen ve tomografi görüntüleme cihazlarıyla hastamızın tüm röntgen filmleri polikliniğimizde çekilmektedir. Diş teli takmak istemeyen hastalarımız için şeffaf plak (invisalign) ile ortodontik tedaviler ve tellerim gözükmesin diyen hastalarımız için içten tel (lingual tel) tedavileri polikliniğimizde yapılmaktadır. Kanal tedavisi, dolgu, diş çekimi gibi acil diş tedavileri için polikliniğimiz saat 22:00’a kadar açıktır.

 

Çocuk diş hekimliği için özel ekipmana sahip polikliniğimizde haftanın her günü çocuk hastalarımız kabul edilmektedir. Yaşı çok küçük hastalar veya ileri derece korku duyan hastalar için genel anestezi ve sedasyon ile diş tedavileri yapılabilmektedir. Polikliniğimizde ev tipi ve ofis tipi diş beyazlatma işlemleri yapılmakta ve yeni nesil beyazlatma ajanlarıyla artık lazerli diş beyazlatmalarda hastalar hassasiyet yaşamamaktadır.

Dişeti problemi yaşayan hastalarımız için dişeti tedavileri günümüzde artık çok önemli bi yere sahiptir.

 

Bu sebeple ihtiyacı olan hastalarımızda bağ dokusu grefti ve serbest diş eti grefti gibi dişeti ameliyatları uygulanmaktadır.

İzmir'de hizmet veren Dent232 Ağız Diş Sağlığı Polikliniğimiz yurtiçi yurtdışı binlerce hastaya tedavi hizmeti sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

 

 

İzmir Ortodonti İletişim

İzmir bölgesinde Ortodonti hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. DENT232 olarak biz sizlere, Diş teli, Ortodonti, Diş teli çeşitleri, Zirkonyum diş, İmplant, Zirkonyum, İmplant diş, Diş teli tedavisi, Diş teli takımı, Zirkonyum kaplama, İmplant yaptırma, İmplant çeşitleri, Diş teli yaptırma, hizmetleri sunuyoruz. Siz de Ortodonti hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere 0 555 005 52 32 telefonundan ulaşabilirsiniz.
 

İzmir Ortodonti fiyatı, İzmir Ortodonti fiyatları, İzmir Ortodonti uygun, İzmir Ortodonti fiyatları 2020, İzmir Ortodonti 2020 fiyatları, Ortodonti İzmir fiyatları, İzmir Ortodonti, Ortodonti İzmir, Ortodonti al, Ortodonti fiyat, Ortodonti İzmir hizmet, Ortodonti uygun