Hotline
+905550055232
İmplant Fiyatları ve İmplantlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler - DENT232 | İzmir Diş Teli, İmlant, Zirkonyum

Dent232 olarak sizlere İzmir’de implant fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Diş implant fiyatları bulunduğunuz şehre, tedaviyi yapan polikliniğe, implantın yerli ya da ithal oluşu, marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir. İmplantlar, titanyumdan üretilen yapay diş kökleridir. 

İmplant Tedavisi Pahalı mıdır?

İmplant tedavisi başta pahalı bir tedavi gibi gözükse de , tedavinin sağladığı fayda göz önüne alındığında günümüzde implant tedavisi fiyatları son derece uygundur. Diş implantları, kendi dişinize estetik, rahatlık, konuşma ve fonksiyon olarak en yakın tedavi yöntemidir. 

İmplant Fiyatları hastanın kemik durumuna, kemik kalitesine, işlemin zorluğuna ve implant çeşidine göredeğişebilmektedir. Buradaki esas önemli olan implantın markası değil, kişiye özel uygun olan implantın belirlenmesidir. Çünkü İmplant yüzey özelliklerine göre implantların bir takım farklılıkları olmakta ve yapılan kemiğin tipine en uygun implantı diş hekimi seçmelidir. Tüm bu sebeplerden dolayı implant fiyatları mutlaka bir diş hekimi muayenesinden sonra belirlenmeli ve değerlendirilmelidir.

   Tüm bu bilgiler implant hakkında sadece bilgilendirme amacı taşıyıp, teşhis ve tadaviye yönelik değildir. Detaylı bilgi için diş hekiminize danışın.